Ger omedelbar fukt för mjuka, silkeslena resultat! Dry Body Oil Fragrance Originale ger huden de näringsgivande och antioxidantrika krafterna från arganolja, som är rik på essentiella fettsyror. Innehåller även oliv- och avokadooljor. Denna viktlösa produkt absorberas snabbt, låser in fukten och förbättrar hudens textur och ton.
Doftsatt med Moroccanoils signaturdoft, en medelhavsinspirerad blandning av kryddig bärnsten och söta blomdofter
Artikelnummer: 111742
- 2026-09-22
Köpte den för att jag älskar doften, egentligen nöjd med hela produkten men det blir en tvåa p.g.a. Att den förra dunstat ur flaskan! Sjukt snopet och lite oklart varför. Den levererades ”färdigmonterad”, den jag nu köpte får jag själv skruva fast munstycket på - hoppas den inte dunstar!
- 2025-07-24
Håller vad den lovar, helt klart värd sina 5 stjärnor Har haft en envis torr fläck som försvann efter två gånger användning, kan inte leva utan nu,
- 2024-09-21
Mycket bra produkt. Mycket torr hud blir mjuk och silkeslen. Rekommenderad.





