Produktspecifikationer:
- Ger ett naturligt solkysst resultat omedelbart
- Byggbar och smälter sömlöst in i huden
- Innehåller C-vitaminderivat, E-vitamin och moringaolja
- Håller i upp till 24 timmar
Artikelnummer: 125624
Kategorier:
- 2025-08-21
Jag älskar denna bronzer från Lancôme!! Så fin färg och lyster, ser naturligt solkysst ut. Perfekt om man vill ha en naturlig sminkad look. Rekommenderar varmt!
- 2025-06-20
Bästa bronzeen, ger lagom med färg man kan jobba upp. Inte så mycket skimmer precis som jag vill ha.
- 2026-03-14
När jag använder den stänker den, den är lite för mjuk. Väldigt svårt att förstå färgen från bilden, jag uppfattade den som lite mer korall än brun.
- 2026-02-16
Väldigt bra. Bra nyans och vacker förpackning. Kladdar inte. Appliceras perfekt. Gör att huden ser solkysst ut. Jag rekommenderar den starkt.
- 2025-01-11
Det här var precis lagom ljus nyans för mitt solpuder. Jag smörjer alltid in hela ansiktet med solskyddsmedel, och nyansen får inte vara särskilt mörk. När jag provade detta solskyddsmedel kändes det underbart lätt mot min hud och min riktigt ljusa hud fick en hälsosam solbränna.
- 2026-04-09
- 2026-01-31






