Upptäck nya ghd Sleek Operator Wet and Dry Hair Oil Elixir i 45 ml – en lätt men lyxig formula som ger håret en känsla av exklusivitet, med långvarig släthet och strålande glans.

Med upp till 24 timmars högglansig glans² fungerar detta mångsidiga elixir lika effektivt i vått som torrt hår för att öka mjukheten, kontrollera friss och fullända din styling. Med hjälp av ghd:s värmeskyddssystem bidrar det till att skydda håret mot stylingvärme samtidigt som det ger upp till 54 % omedelbar frisskontroll³ för ett slätt och polerat resultat. Den vårdande formulan ger långvarig släthet med upp till 100 timmar av närande känsla i håret¹.

Berikad med den lyxiga ghd premiumdoften, med rika noter av bergamott och ylang ylang, som omsluter håret i en elegant doft.

¹ Jämfört med obehandlat hår

² Jämfört med schampo utan vårdande egenskaper

³ Jämfört med obehandlat hår

Storlek: 45 ml

Artikelnummer: 207935