Ge ditt hår den vård det förtjänar – upp till 25% Ge ditt hår den vård det förtjänar – upp till 25% Ge ditt hår den vård det förtjänar – upp till 25% Ge ditt hår den vård det förtjänar – upp till 25%
Fri frakt över 399 kr
Håll utkik efter märkningen "Beautiful Price". Detta är noga utvalda produkter som vi kontinuerligt matchar mot andra auktoriserade återförsäljare för att kunna erbjuda dig som kund ett rättvist pris.
-
- En stärkande behandling som är framtagen för att synligt forma och fylla läpparna. PLASMA Lip Compound ger anti-aging-fördelar samtidigt som den omvandlar läpparna med en 3D-kuddeffekt. PLASMAs HYDRA-SIREN- och SIREN-kapslar med patentsökt SIREN Capsule Technology reglerar cellaktiviteten och ökar återfuktningen, medan peptider och barriärstärkande ceramider synligt återställer lipidnivåerna, ökar kollagenvävnadens remodellering och främjar syntesen av hyaluronsyra för en kuddeeffekt.
Storlek: 15ml - Information
-
VARNING: Endast för utvärtes bruk. Undvik direktkontakt med ögon eller skadad hud. Avbryt användningen om irritation eller rodnad uppstår.
SIPRES, Via del Santo 219, 35010, Limena PD, Italy, [email protected] - Användning
- Ingredienser Artnr: B080820
Kategorier :
I Magazine
Andra köpte även
Gåva
Selling fast
By Bangerhead
50 kr
99 kr
5 ml
3 ml
Sweed Beauty
495 kr
Selling fast
Deep Blue
Graphit
RefectoCil
69 kr
Beautiful Price
Selling fast
Nyhet
(40 ml)
(15 ml)
239 kr
Rek.pris
319 kr
Gåva
Selling fast
262 kr
Rek.pris
349 kr
Beautiful Price
Selling fast
2 ml
1 ml
Grande Cosmetics
285 kr
Rek.pris
449 kr
Gåva
OUAI
294 kr Rek.pris 396 kr
Gåva
Moroccanoil
515 kr Rek.pris 618 kr
Gåva
Shiseido
445 kr Rek.pris 655 kr
Beautiful Price
Dr Ceuracle
580 kr Rek.pris 998 kr
Beautiful Price
Gåva
Schwarzkopf Professional
276 kr
Stäng