A new season, a new scent – upp till 20% på doft A new season, a new scent – upp till 20% på doft A new season, a new scent – upp till 20% på doft A new season, a new scent – upp till 20% på doft
Fri frakt över 399 kr
Håll utkik efter märkningen "Beautiful Price". Detta är noga utvalda produkter som vi kontinuerligt matchar mot andra auktoriserade återförsäljare för att kunna erbjuda dig som kund ett rättvist pris.
-
Denna mångsidiga sponge har utformats med en revolutionerande skumteknik som blandar makeup jämnt och ger en slät, förbättrad finish.
- Information
-
Använd den fuktig för en fräsch finish eller torr för fullständig täckning. rundade sidor används för att dutta på stora partier i ansiktet. precisionsspets döljer fläckar och skavanker. platt sida för for contouring runt ögon och näsa. perfekt för flytande foundation.
Paris Presents UK Ltd, Dornhofstrasse 34, 63263 Neu-Isenburg, Germany, https://www.ppibeauty.com/
- Användning
- Ingredienser Artnr: B020975
Kategorier :
I Magazine
Andra köpte även
5 ml
3 ml
Sweed Beauty
495 kr
By Bangerhead
50 kr
99 kr
Selling fast
Clinique
223 kr
Rek.pris
315 kr
Beautiful Price
Selling fast
Erborian
421 kr
Rek.pris
599 kr
Selling fast
260 kr
Rek.pris
349 kr
Beautiful Price
2 ml
1 ml
Grande Cosmetics
275 kr
Rek.pris
449 kr
OUAI
356 kr Rek.pris 396 kr
Moroccanoil
575 kr Rek.pris 618 kr
Shiseido
445 kr Rek.pris 655 kr
Beautiful Price
Dr Ceuracle
565 kr Rek.pris 998 kr
Beautiful Price
Schwarzkopf Professional
276 kr
Stäng