Ombre Hypnôse Stylo är Lancômes nya silkesmjuka ögonskuggspennor som med sin perfekta krämiga konsistens och mjukgörande ingredienser gör det lätt att applicera och lägger sig mjukt på ögonlocken.
Med 8 intensivt shimrande metalliska prêt-à-porter-nyanser fyllda av pigment och pärlemor får du en oemoståndlig blick som håller upp till 24 timmar.
Storlek: | 1.4g |
Baserat på 5 Omdömen
Skriv ett omdömeGe ditt omdöme |
Vad tyckte du om ? Dela ut stjärnor och skriv ditt omdöme så kommer det snart synas på produktsidan.
Bra
Bra
Utmärkt ögonskugga, lätt att applicera, finns i flera naturliga nyanser. Sitter hela dagen och för oss som har lite bråttom på morgonen är det en enkle match att få fina ögon! Fördel med penna är att det inte faller ned en massa puder på ögonfransarna vid applicering som det gör med puderksuggor
Bra