En lätt och återfuktande ansiktskräm med AHA-syra som kan användas både som dag- och nattkräm. Sammansättningen stimulerar hudens cellförnyelse och naturliga kollagenproduktion, vilket hjälper till att minimera pigmentfläckar, förfina hudens struktur och ge en jämnare hudton. Berikad med antioxidanter som skyddar huden mot skadliga fria radikaler
•Lätt ansiktskräm med AHA som återfuktar och stimulerar cellförnyelsen.
•Stimulerar kollagenproduktionen och bidrar till en jämnare hudton.
•Ger antioxidanteffekt som skyddar mot fria radikaler.
Artikelnummer: 88990
- 2025-10-08
Mycket bra erbjudande på varan jag beställde. Beställde fler exemplar till slut. Sparade mycket pengar på en produkt som är betydligt dyrare i butiken. Snabb leverans direkt till brevlådan.
- 2023-10-25
Älskar denna . Den gör min hud mjuk och återfuktad
- 2021-11-14
Bra produkt. Synd att det är 1/4 kvar i flaskan när den slutar komma ut. Var tvungen att skära av botten för att kunna skjuta upp den så att jag kunde använda resten av krämen. Lätt att bli lurad att tro att den är tom.



