Håll utkik efter märkningen "Beautiful Price". Detta är noga utvalda produkter som vi kontinuerligt matchar mot andra auktoriserade återförsäljare för att kunna erbjuda dig som kund ett rättvist pris.
Innehållets totala värde: 2537kr
By Bangerhead Travel Case
Shu Uemura Essence Absolue Hair Oil (15 ml)
Shu Uemura Urban Moisture Shampoo (75 ml)
Shu Uemura Essence Absolue Overnight Serum (15 ml)
R+Co Death Valley Deluxe Sample (30 ml)
Shu Uemura Mini Paddle Brush
Skinceuticals C E Ferulic Sample (4 ml)
Estée Lauder Advanced Night Repair With Dropper (7 ml)
Filorga Lift-Structure Radiance (15 ml)
Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base (15 ml)
MAC Lip Pencil Stone
By Bangerhead Get Growing Stimulating Scalp Massager
(Produkterna läggs automatiskt till i kassan så långt lagret räcker)
-
En doft med inspiration från naturens läckra, gröna äpplen och deras väldoftande vårblommor som sprider sig i den krispiga luften. Upptäck Clean Classic Apple Blossom, en fruktig och blommig parfym från Clean.
• Eau de Parfum från Clean
• Blommig och fruktig doft med inslag av gröna äpplen
• Perfekt vardagsdoft
• Vegansk
Clean Classic Apple Blossom öppnar med saftiga noter av äpple, päron och grapefrukt som ger denna parfym dess beroendeframkallande och utmärkande personlighet. I hjärtat finns lätta blomnoter som möts av en bas med skirt amberträ och mysk som adderar en mjukhet som dröjer sig kvar på huden. Samtliga dofter från Clean går att tillämpa layering med, det vill säga att du kombinerar två eller flera parfymer för att skapa en unik doft. Apple Blossom EdP passar särskilt bra ihop med Rain EdP.
Doftnoter
Topp: Äpple, päron, grapefrukt
Hjärta: Pion, freesia, vattnig jasmin
Bas: Orcanox (naturlig mysk), amberwood, myskvatte
Storlek: 30 ml - Information
-
Brandfarlig.
Clean Beauty Collective, 45 West 45th Street, 2nd Floor, New York, New York 10036, USA, [email protected] - Användning
- Ingredienser Artnr: B082262