NEW YEAR, NEW BEAUTY
Vi flyttar vårt lager och firar med att ge dig upp till 20 % rabatt vid köp av minst 2 produkter. Använd koden NEWYEAR20 i kassan. Läs mer här.
Håll utkik efter märkningen "Beautiful Price". Detta är noga utvalda produkter som vi kontinuerligt matchar mot andra auktoriserade återförsäljare för att kunna erbjuda dig som kund ett rättvist pris.
-
Power Pocket Puff är den nya generationens sminksvamp med två sidor som garanterar att du ger sminkbasen en sista finish! I motsats till de vanliga runda sminkapplikatorerna är Power Pocket Puff droppformad och används för att få ett noggrannare resultat. Den längre, luddiga delen är perfekt för att fästa sminket. Den mjuka, sammetslena sidan kan du använda för en snygg finish och för att bättra på din make-up under dagens lopp.
- Information
-
Rea.Deeming Beauty Inc., Lehigh Valley, PA 18017 /EU: Biorius 7170 Manage, Belgium, [email protected]
- Användning
- Ingredienser Artnr: B054794