Tillfälliga leveransförseningar på grund av lagerflytt Tillfälliga leveransförseningar på grund av lagerflytt Tillfälliga leveransförseningar på grund av lagerflytt Tillfälliga leveransförseningar på grund av lagerflytt
-
- 1. Serum - Redken Root Lifter (300 ml)
Guts 10 Volumizing Spray Foam ger håret en flexibel fyllighet för att skapa en modern frisyr. Ger en långvarig och naturlig volymkänsla, flexibel och struktur.
Observera att vi har fortfarande den äldre förpackningen i lager och man kan komma att motta denna. 2. Spray - Redken Thermal Spray Low Hold (250 ml)
Vill du skydda ditt hår från värmestyling? Thermal Spray från Redken skyddar ditt hår från värme, ger glans och minskar krusigt hår. Detta värmeskyddande spray skyddar håret från värmestylingverktyg upp till 450ºF/230°C, samtidigt som den ger glans och fuktskydd. Formulerad med Heat Re-styling teknologi som skyddar håret efter bara en användning, så att du kan styla om håret mellan hårtvättarna. Den lättviktiga formulan är perfekt för tunt hår. - Information
- Användning
- Ingredienser Artnr: SET01310
Kategorier :
Ingår i paket
Andra köpte även
Selling fast
By Bangerhead
199 kr
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
149 kr
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
99 kr
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
199 kr
Selling fast
By Bangerhead
299 kr
Selling fast
By Bangerhead
79 kr
OUAI
318 kr Rek.pris 360 kr
By Bangerhead
379 kr Rek.pris 407 kr
Moroccanoil
459 kr Rek.pris 618 kr
Dr Ceuracle
619 kr Rek.pris 998 kr
Beauty of Joseon
309 kr Rek.pris 498 kr
451 kr Rek.pris 655 kr
SkinCeuticals
3 664 kr Rek.pris 3 940 kr
Schwarzkopf Professional
262 kr
Stäng