Håll utkik efter märkningen "Great Deal". Detta är noga utvalda produkter som vi kontinuerligt matchar mot andra auktoriserade återförsäljare för att kunna erbjuda dig som kund ett rättvist pris.
-
Drunk Saffron öppnar med en dekadent explosion av sammetslena plommon, doppade i värmen från fin cognac. Hjärtat blommar ut med den berusande doften av saffran - rik, fyllig och med en touch av lyxig sötma. En touch av smidigt läder och en antydan av mörkt, rostat kaffe ger doften en sofistikerad kant. Doften lägger sig i en varm, sensuell bas av patchouli, krämig vanilj och mysk och lämnar ett kvardröjande spår av extravagant njutning. Det här är en doft för dem som njuter av livets olagliga nöjen. Den här doften viskar om hemligheter, stulna ögonblick och den typ av njutning som lämnar dig med ett busigt leende. Bär den och låt natten ta dig vart den än vill.
Storlek: 50 ml - Information
-
TMC Nordic, [email protected]
- Användning
- "Alcohol Denat. (66,71%) – CAS # 64-17-5 Fragrance (29,9665%) – CAS # Ikke oplyst Water (3,29%) – CAS # 7732-18-5 Benzyl Benzoate (0,0345%) – CAS # 120-51-4"
- Ingredienser Artnr: B098073











