A new season, a new scent – upp till 20% på doft A new season, a new scent – upp till 20% på doft A new season, a new scent – upp till 20% på doft A new season, a new scent – upp till 20% på doft
Fri frakt över 399 kr
Håll utkik efter märkningen "Beautiful Price". Detta är noga utvalda produkter som vi kontinuerligt matchar mot andra auktoriserade återförsäljare för att kunna erbjuda dig som kund ett rättvist pris.
-
- I en tolkning av de nordiska elementen kombinerat med rosa champagne skapar Zarkoperfume PINK MOLéCULE 090.09 en känsla av en varm vårbris, ihop med doften av havet och mörka danska träslag. En oskuldsfull doft som utstrålar renhet, men med starka sensuella undertoner- som rosa champagne. PINK MOLéCULE är en feminin parfym med noter av fläder, aprikos, svart orkidé, mahogny och träackord, som är näst intill mineralisk, då den går från toppnot direkt till basnot. Rosa champagne à la Nordic.
Toppnoter: Fläder, Aprikos, Svart orkidé, Rosa molekyler (doft av champagne)
Basnoter: Mahogny, Gräddackord, Mörka träackord Samtliga produkter från Zarko är veganska.Storlek: 100ml - Information
-
Endast utvärtes bruk. Brandfarlig.
ZP Group ApS, Saunte Bygade 46A st., Saunte, 3100 Hornbæk, Denmark, [email protected] - Användning
- Ingredienser Artnr: B023717
Kategorier :
Andra köpte även
Beautiful Price
100ml
50 ml
Zarkoperfume
761 kr
Rek.pris
1 050 kr
5 ml
3 ml
Sweed Beauty
495 kr
Beautiful Price
Gåva
299 kr
Rek.pris
399 kr
Selling fast
260 kr
Rek.pris
349 kr
Beautiful Price
Selling fast
2 ml
1 ml
Grande Cosmetics
275 kr
Rek.pris
449 kr
Selling fast
By Bangerhead
50 kr
99 kr
OUAI
356 kr Rek.pris 396 kr
Moroccanoil
575 kr Rek.pris 618 kr
Shiseido
445 kr Rek.pris 655 kr
Beautiful Price
Dr Ceuracle
580 kr Rek.pris 998 kr
Beautiful Price
Schwarzkopf Professional
276 kr
Stäng