Fri frakt!
Skickas inom 24h
Innehåller duschskum, kroppsskrubb, kroppskräm och handtvål. Fira varje dag som en ny början med dessa vårdande produkter med en underbar arom av körsbärsblomma och rismjölk.
Ge presentasken ett nytt liv genom att förvara foton, brev och andra föremål i den. Den exklusiva, återanvändbara presentasken ingår.
Produktserie: | Rituals The Ritual Of Sakura |
Baserat på 10 Omdömen
Skriv ett omdömeGe ditt omdöme |
Vad tyckte du om ? Dela ut stjärnor och skriv ditt omdöme så kommer det snart synas på produktsidan.
Toppen produkter
Så underbar doft
Jättefint kit och nöjd. Bra pris för så fina produkter.
Bästa presenten som finns att ge bort!
En riktig mysig och härlig upplevelse!
Fantastisk uppsättning, trevlig lukt, bra textur. Body cream går in i huden jätte bra. Kropps skrubb är jätte bra för att efter den behöver man inte ta cream. Rekommenderar den till alla.
Så jävla dåligt!!! Rekomenderar inte att man handlar på bangerhead. Jag betalade för paketet och fick hem helt fel paket. Jag skulle ge bort paketet som gåva och var beredd på att få den i rätt tid innan den skulle ges bort. Så får jag hem helt fel paket något som jag inte ens beställd. Jag har hört av mig till kundtjänst och dem svarar inte ens det har gått 2 dagar. Man kan inte ens nå dem på telefon. Och nu har jag ingenting att ge bort som present om 2 dagar. Kommer aldrig mer beställa härifrån. Betalar hellre mer på en annan hemsida än här som kanske är 20 kr billigare. Så inte värt.